ENERGIA DLA FIRM

Oferta RWE

Produkt dla klienta „wygodnego” oraz dla wszystkich tych, którzy nie mają bezpośredniego wpływu na zużycie energii elektrycznej. W tym przypadku RWE innogy Polska przyjmuje na siebie wszystkie obowiązki związane z zaopatrzeniem w energię elektryczną. Klient nie musi troszczyć się o bilansowanie lub wahania zużycia w okresach letnim i zimowym. Dodawanie przez klienta nowych punktów poboru energii nie wpływa na warunki umowy. Ten produkt może być łączony ze stałą ceną lub z ceną indeksowaną rynkowo. W ramach usługi RWE realizuje także w imieniu klienta wszelkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy.

Produkt dla wszystkich klientów, którzy analizują ceny energii i już dzisiaj wiedzą jak będą się kształtowały w kolejnych latach. Jest to bardzo ważne dla klientów, którzy wynajmują powierzchnie przemysłowe lub biurowe i muszą sporządzać długoterminową kalkulację kosztów. RWE gwarantuję niezmienną cenę przez okres do 3 lat. Dajemy możliwość planowania kosztów, zapewniając jednocześnie ich oczekiwaną redukcję. Po analizie charakterystyki zużycia klient otrzymuje wiążącą ofertę, z której wybiera dla siebie najkorzystniejszy wariant. Na podstawie wyboru klienta RWE energię u jednego z dostępnych na rynku producentów_

Innowacyjny produkt dla klientów, którzy dokładnie analizują i budżetują wydatki na energię elektryczną i nie chcą przeoczyć właściwego momentu jej zakupu. Po wspólnej analizie cen z naszym doradcą, klient ustala, za jaką cenę chciałby kupić energię elektryczną. W tym celu najpierw zostaje podpisana umowa, która umożliwia innogy natychmiastowy zakup energii elektrycznej wtedy, gdy poziom cen na rynku jest zgodny z życzeniami klienta. Produkt jest idealnie dopasowany do wszystkich klientów koncentrujących się na swojej podstawowej działalności i nie chcą tracić czasu na samodzielną obserwację rynku energii elektrycznej.

Produkt dla klientów, którzy chcą czynnie uczestniczy w hurtowym rynku energii, jednak nie mają bezpośredniego wpływu na zużycie energii elektrycznej. Energia elektryczna w tej opcji nie jest nabywana raz na cały okres dostaw w stałej cenie, lecz w zależności od życzenia klienta w dwóch lub kilku transzach (w czasie umownego okresu dostawy lub przed podpisaniem umowy). Oferta innogy dostarcza przy tym klientowi na bieżąco wszelkich informacji o aktualnych cenach i trendach na rynku. Klient jest w stanie zdywersyfikować swoje ryzyko cenowe i utrzymać optymalną cenę energii elektrycznej. Transze mogą być nabywane w okresach (np. kwartał) lub w określonych ilościach (np. 20% rocznego zapotrzebowania).

Produkt dla klientów, którzy mają bezpośredni wpływ na zużycie energii lub chcą uczestniczyć w rozwoju cen na rynku hurtowym. Przy wsparciu naszego doradcy klient prognozuje z dokładnością co do godziny swoje optymalne zapotrzebowanie na energię. Następnie energia ta jest kupowana przez RWE na Towarowej Giełdzie Energii (TGE) po obowiązujących cenach rynkowych. Klient otrzymuje przejrzysty przegląd cen i może optymalnie planować swoje zużycie energii (przykładowo przez prowadzenie produkcji w czasie, gdy energia jest tańsza). Produkt dla klientów z obszaru przemysłu lekkiego i ciężkiego, dla których cena energii elektrycznej stanowi istotną część kosztów produkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *